قیمت چاپ کاتالوگ

قیمت چاپ کاتالوگ

قیمت چاپ کاتالوگ

طراحی کاتالوگ ها برای محصولات عمده یک شرکت تولیدی و یا برای ارائه خدمات یک شرکت خدماتی چاپ میگردند.کاتالوگ ها دارای جزئیاتی هستند که برای مصرف کننده اهمیتی ندارد اما برای واسطه یا فروشنده یا مغازه داری که این کالا یا خدمات رابه مصرف کننده عرضه مینماید، مهم مینماید. کاتالوگ ها معمولا چند لت یا سیمی و یا منگنه ای چاپ میگردند اما نوع سیمی آن پرهزینه و بسیار نادر است.کاتالوگ ها در کاغذهای بالای ۲۰۰ گرم چاپ میگردند و دارای کیفیت بسیار مناسب است ، زیرا هر یک کاتالوگ به یک فروشنده یا مغازه داده میشود. هزینه چاپ آن بالاست به همین دلیل در تیراژ محدود چاپ و توزیع میگردد.

کاتالوگ چیست؟

به زبان ساده، کاتالوگ کتاب، سند یا راهنمای جامعی است که اطلاعات مفید و کاملی را درباره محصولات و خدمات در اختیار مخاطبان قرار می‌دهد. همان‌طور که اشاره کردیم تفاوت اصلی بروشور و کاتالوگ در اطلاعاتی است که به مشتریان می‌دهند. به عنوان مثال، در بروشور قیمت و مشخصات کامل محصولات را درج نمی‌کنیم، اما در کاتالوگ معمولا قیمت و تمام ویژگی‌های محصولات و خدمات درج می‌شود.

در کاتالوگ معمولا معرفی ویژگی‌ها و مشخصات محصولات در چند جمله کوتاه توضیح داده می‌شود، اما توضیحات جامع هستند و مشتری را کاملا با محصول آشنا می‌کند.

طراحی و چاپ حرفه‌ای کاتالوگ بیشتر از آنچه که تصور می‌کنید مهم است، به ویژه اگر هدفتان از چاپ کاتالوگ، بازاریابی و فروش است. به همین دلیل است که طراحی و چاپ کاتالوگ نسبت به بروشور به علم بیشتری  نیاز دارد.

کاتالوگ چه کاربردهایی دارد؟

مهم‌ترین و اصلی‌ترین کاربرد کاتالوگ در زمینه بازاریابی و تبلیغات برای محصولات و خدمات شرکت است. بیشتر شرکت‌ها از کاتالوگ با هدف توسعه بازار، معرفی محصولات و خدمات، تبلیغات و بازاریابی استفاده می‌کنند. یکی دیگر از تفاوت‌های بروشور و کاتالوگ در همین مورد است؛ چرا که در بروشور علاوه بر اهداف تبلیغات و بازاریابی، ما اهداف اطلاع‌رسانی و آموزش را نیز دنبال می‌کنیم.

لیست قیمت چاپ کاتالوگ

تاریخ آخرین بروزرسانی قیمت ها:سی ام آذرماه ۹۹

خدمات قیمت به تومان مدت زمان تحویل توضیحات
کاتالوگ۱۶ص-۱۷۰گرم با جلد ۲۵۰ صحافی لوپ سایز A4 ۸۴۱۳۰۰۰ ۱۵روز کاری ۴رنگ داخلی ها بدون روکش – جلد براق- سایز A4 – جلد یکرو براق – چاپ غیر تمپلات
کاتالوگ ۵۰-۳۵ دورو-سلفون براق ۳۰۰گلاسه کره ای ۳۳۶۳۶۰۰ ۴روز کاری گلاسه۳۰۰ گرمی کره ای
کاتالوگ۶۹-۳۰ دورو-سلفون مات ۳۰۰گلاسه کره ای ۴۱۳۶۴۰۰ ۷روز کاری گلاسه۳۰۰ گرمی کره ای
کاتالوگ۶۹-۳۰ دورو-سلفون براق ۳۰۰گلاسه ۳۹۵۷۸۰۰ ۷روز کاری گلاسه۳۰۰ گرمی کره ای
کاتالوگ A3 دورو-سلفون مات ۲۰۰گلاسه ۲۳۹۶۴۰۰ ۴روز کاری گلاسه۳۰۰ گرمی کره ای

با توجه به نوسانات قیمت بازار جهت دریافت قیمت  از راههای زیر اقدام نمایید :
۱-تماس با داخلی سفارشات چاپ شرکت  داخلی ۲   ۰۳۱۳۶۳۰۱۲۰۱
۲-ارتباط واتساپ با مسئول سفارشات چاپی  ۰۹۱۹۹۷۲۷۱۴۲
۳- ارسال ایمیل توضیحات استعلام به ایمیل اصلی شرکت از بخش تماس با ما
۴-استفاده از پشتیبانی آنلاین سایت از منوی سمت چپ سایت