قیمت چاپ پاکت نامه

قیمت چاپ پاکت نامه

قیمت چاپ پاکت نامه

پاکت نامه نوعی پاکت برای بسته‌بندی است که معمولا” از جنس کاغذ است و برای انتقال برگ کاغذ یا کارت مورد استفاده قرار می‌گیرد.

هنگام اجرای یک کسب و کار یا هر گونه سرمایه گذاری، همیشه باید از هر فرصت بازاریابی ممکن، استفاده کنید. پاکت نامه یکی از ارکان مهم و اساسی هر شرکت است که جهت حفظ مکاتبات اداری و قراردادها مورد استفاده قرار می گیرد. ارائه پاکت نامه به اندازه محتوای آن حائز اهمیت است.

در هنگام طراحی پاکت نامه باید به یکسان بودن رنگ و طرح سازمانی با طراحی ست اداری بسیار توجه شود و به عبارتی یک هویت بصری مشترک باید بین اجزای ست اداری حاکم باشد.

اگر در حال حاضر در مورد این که آیا پاکت، یک سرمایه‌گذاری ارزشمند است یا خیر؟ تردید دارید، پس این مقاله را به دقت مطالعه کنید.

۱- برقراری ارتباط:

پاکت نامه حاوی اطلاعات مورد نیاز شامل لوگو، آدرس و شماره تماس می باشد.  همین امر باعث شده است که مشتریان بتوانند با استفاده از مشخصات درج شده بر روی پاکت به راحتی با شما ارتباط برقرار کنند.

۲- افزایش اعتبار:

پاکت های تخصصی و سفارشی با برند خودتان باعث می‌شود کسب و کار شما از دیدگاه مشتری حرفه‌ای تر به نظر رسد. به جای ارسال مکاتبات اداری خود در یک پاکت سفید و کسل کننده بهتر است از یک پاکت نامه سفارشی که مختص کسب و کار شما است، استفاده کنید. چاپ سفارشی اعتبار برند شما را در نگاه مشتری افزایش می دهد.

۳- آگاهی بیشتر از برند:

هر زمان که یک نفر با نام شرکت شما مواجه می‌شود، نوعی رابطه بین شما و مشتری برقرار می شود. با ارائه پاکت نامه سفارشی به صورت حرفه ای، می توانید تاثیر زیادی برای جذب و حفظ مشتریان وفادار داشته باشید.

پاکت نامه اگر به درستی طراحی و چاپ شود می تواند در معرفی برند شما بسیار موثر واقع شود. همچنین برند شما به عنوان یاد آوری و یک محرک بصری است که مشتریان بالقوه را به جستجوی خدمات شما تشویق می کند. افزایش آگاهی از برند، موجب اعتمادسازی بین برند و مشتریان می‌شود.

۴- ثبات:

پاکت نامه، شما را در ذهن مخاطب حرفه ای و مثبت نشان می دهد و باعث می شود به عنوان یک کسب و کار با ثبات به یاد سپرده شوید.

ارسال اسناد مهم در پاکت نامه های اختصاصی، حس آرامش و اطمینان را به مخاطبین منتقل می کند و نشان می دهد که کسب و کارتان مهم و دارای اهمیت است و باید جدی گرفته شود.

یکی دیگر از فواید چاپ پاکت نامه این است که شما آگاهی بیشتری از برند خود در ذهن مخاطبین ایجاد می کنید.

لیست قیمت چاپ پاکت

تاریخ آخرین بروزرسانی قیمت ها: هجدهم فروردین ماه ۱۴۰۱

خدمات قیمت به تومان مدت زمان تحویل توضیحات
چاپ پاکت نامه ملخی ۸۵۰۰۰۰ ۱۰تا۱۵روز کاری تحریر۸۰ گرم اندونزی-رنگی
چاپ پاکت A4 ۱۷۵۰۰۰۰ ۱۰تا۱۵روز کاری تحریر۸۰ گرم اندونزی-رنگی+صحافی
چاپ پاکت نامه ملخی گلاسه ۱۲۵۰۰۰۰ ۱۰تا۱۵روز کاری گلاسه ۱۳۵ گرمی کره ای+صحافی
چاپ پاکت A4 گلاسه ۲۱۵۰۰۰۰ ۱۰تا۱۵روز کاری گلاسه ۱۳۵ گرمی کره ای+صحافی
پاکت رادیولوژی ۳۶*۴۹گلاسه ۱۱۶۰۰۰۰۰ ۷تا۱۰روز کاری گلاسه ۱۷۰ گرمی کره ای+صحافی

قیمت چاپ پاکت نامه احتمالا تغییر کرده باشد . لطفا قبل از سفارش استعلام نمایید

شماره تماس: ۰۳۱۳۶۳۰۱۲۰۱