قیمت چاپ پوستر

چاپ پوستر

تاریخچه پوستر:

تاریخچه پوستر به اواسط دهه ۱۸۰۰ مورد باز می گردد زمانی که لیتوگرافی به یک فرایند چاپ مقرون به صرفه تبدیل شده بود. گسترش محبوبیت آن‌ها تا زمان تولید انبوه که تکمیل هنر تجدید چاپ را امکان‌پذیر کرد، مشاهده نشد. در آن زمان بود که ساخت پوستر به ویژه برای فروش محصولات گسترش یافت.

پوستر یکی از اولین فرم‌های تبلیغات بوده و در اوایل قرن ۱۹ به عنوان ابزاری برای ارتباط تصویری توسعه یافته است. پوسترها توسعه تایپوگرافیک را تحت تاثیر قرار دادند زیرا بایستی از فاصله دور خوانده می‌شدند و نیازمند انواع بزرگ‌تری از حروف برای طراحی بودند و به چاپ‌های بزرگ‌تری (معمولا از جنس چوب به جای فلز) احتیاج داشتند. پوستر سریعا در سراسر جهان منتشر شد و به یکی از عناصر مهم طراحی گرافیک تجاری تبدیل گردید. بسیاری از هنرمندان مانند هنری تولوز لتروک و هنری ون در ورده پوسترهایی را طراحی کردند.

از پوسترها برای تبلیغ احزاب سیاسی استخدام سربازها و همچنین فروش محصولات و گسترش ایده‌ها به عموم استفاده می‌شده است. هنرمندان سبک تیپوگرافی بین‌المللی طراحی معتقد بودند پوسترها برای برقراری ارتباط می‌باشند و مشارکت آن‌ها در زمینه طراحی از تلاش‌شان برای تکمیل پوستر حاصل شد حتی با وجود محبوبیت اینترنت، پوسترها همچنان هر روز برای انواع مختلف دلایل تولید می‌شوند.

انواع پوستر:

۱-پوسترهای تبلیغاتی

۲-پوسترهای سیاسی

۳-پوسترهای فیلم

۴-پوسترهای تلقینی و انگیزشی

۵-پوسترهای رویدادها

۶-پوسترهای مسافرتی

۷-پوسترهای آموزشی

۸-پوسترهای نورسیاه

طراحی پوستر تلفیقی است از هنر گرافیک و هنر تبلیغات، هرچند که این دو در موازات و کنار هم، همواره حرکت نموده اند و مکمل یکدیگر هستند. پوسترها طراحی های گرافیکی هستند که جهت تبلیغات، طراحی و منتشر می شوند. در تعریف جزئی تر پوسترها برای اطلاع رسانی مطلب، رویداد یا موضوع خاصی به کار برده می شود و چون در زمان و مکان خاصی و برای مقصود خاصی در همان زمان و مکان طراحی می شود، اثر گذرا و ناماندگاریست. مخاطبان پوسترها عامه مردم هستند و هر پوستر طیف و گستره فراوانی از جمعیت را، مخاطب قرار می دهد.

لیست قیمت چاپ پوستر

تاریخ آخرین بروزرسانی قیمت ها: یکم آذرماه۱۴۰۰

خدمات قیمت به تومان مدت زمان تحویل توضیحات
چاپ پوستر۳۰*۴۵گلاسه رنگی ۱۵۰۰۰۰۰ ۲روز کاری گلاسه ۱۳۵ گرمی کره ای
پوستر ۵۰-۳۵ گلاسه رنگی ۱۷۰۰۰۰۰ ۲روز کاری گلاسه ۱۳۵ گرمی کره ای
پوستر ۵۰-۳۵ تحریر رنگی ۱۲۵۰۰۰۰ ۲روز کاری تحریر ۷۰ گرمی اندونزی

شماره تماس:۰۳۱۳۶۳۰۱۲۰۱

ارتباط با واتساپ بخش سفارشات:۰۹۱۹۹۷۲۷۱۴۲