چگونه ثبت سفارش کنیم ؟

چگونه ثبت سفارش کنیم ؟

جهت ثبت سفارش در سایت تجسم نگار ابتدا به لینک زیر مراجعه نموده

http://business-card.reklamco.com/login.php

ایمیل و رمز عبور خود که در زمان عضویت ثبت نموده اید را وارد نمایید و وارد پنل کاربری سفارشات خود می شوید . سپس آیتم مورد نظر خود جهت ثبت سفارش را انتخاب نموده و مراحل زیر را طی می نمایید (برای مثال آیکون : کارت ویزیت ها ، تراکت ها ، فقط سفارشات چهارگوشه گرد ، سفارشات فورس ، فاکتورها ، …. )

نام سفارش :   کفاشی علی

جنس : مثلا براق یکرو

آپلود فایل رو و پشت سفارش :

توجه داشته باشید برای آپلود و ارسال فایل چاپی dpi300  پیکسل در اینچ بصورت CMYK  و سایزکارمطابق با درخواست شما صحیح باشد .

در مورد سفارشات چاپ روی خودکار لطفا از فایل تکرنگ مشکی در سایز ۰٫۵ * ۴ سانتی متر استفاده کنید . بهترین فونت برای چاپ روی خودکار تیتر ، یکان ، نازنین به عبارتی فونتهایی که گوشه نداشته و شکسته نیستند بهترین فونت برای چاپ روی خودکار می باشند.

امکان ارسال فایل سفارشات شما از طریق تلگرام @Reklamco-print و جی میل reklamco@gmail.com   به شرح زیر امکان پذیر است .

سفارشاتی که از طریق  تلگرام یا امیل ارسال می گردد باید دارای کد رهگیری ثبت سفارش که در آخرین مرحله ثبت سفارش برای هر سفارشات به صورت انحصاری صادر می گردد ، باشد . درخصوص فایل های دورو حتما نام گذاری کار باید دورو بودن کار را مشخص نماید مثلا :

-A3355-0107 –up(ru) کفاشی علی

-A3355-0107 –back(posht)  کفاشی علی

لطفا در صورتی که فایل ثبت شده شما دارای فایل موضعی یا طلاکوب می باشد نیز از این قسمت فایل خود را ارسال نمایید .

تعداد :  مثلا ۱ سری یا ۵ سری

اندازه : سایز استاندار ۸٫۲*۴٫۷ می باشد و با فعال کردن اندازه دلخواه شما امکان انتخاب سایز دلخواه را در این قسمت دارید

منوهای بعدی مربوط به برخی خدمات بعد از چاپ کار می باشد

انتخاب منوی گوشه گرد در حالت پیش فرض سایت انتخاب چهارگوشه تیز شما می توانید گوشه گرد کارها به صورت ۴ گوشه گرد ، دو گوشه گرد از سمت راست روی کار (رایتیکس) ، دو گوشه گرد از سمت چپ روی کار(لفتیکس) را انتخاب کنید . لطفا توجه نمایید احتیاط برش برای سفارشات چهار گوشه تیر ۳ میلی متر و برای ۴ گوشه گرد ، رایتیکس و لفتیکس ۵-۶ میلی متر می باشد.

خدمات لتر پرس : در حالت پیش فرض کلیه سفارشات بصورت بدون خدمات می باشد در صورت انتخاب با خط تا ، قالب خاص و شماره زنی این خدمات در سفارشات شما لحاظ می گردد . لازم به ذکر است خدمات قالب خاص فقط شامل قالب زنی کار شما می باشد و در خصوص هزینه قالب سند جداگانه ای توسط حسابداری پس از انتخاب برای شما ثبت می گردد .

بدون خدمات   با خط تا   قالب خاص (بدون محاسبه هزینه ساخت قالب)   شماره زنی

خدمات چاپ :  در خصوص خدمات نقره کوب یا طلاکوب ، فایل ارسالی شما باید با dpi600 و بصورت تکرنگ مشکی بصورت جداگانه از طریق ایمیل یا تلگرام ارسال گردد .  در سایت تجسم نگار خدمات چاپ به حالت پیش فرش بدون خدمات می باشد و درصورت نیاز شما باید مورد درخواستی را انتخاب نمایید .

بدون خدمات   طلاکوب   نقره کوب

نحوه دریافت سفارشات :  نحوه درخواست ارسال سفارشات توسط شما و به انتخاب شما می باشد . لطفا موارد درخواستی را انتخاب نمایید . توجه داشته باشید تجسم نگار نهایت تلاش خود را برای ارسال کار به روش های مختلف و مقرون به صرفه برای مشتریان خود نموده است .

توضیحات: در این قسمت توضیحات بعد از چاپ مواردی که نیاز به توضیح برای بخش ارسال تجسم نگار می باشد نوشته شود .

شما با ثبت موقت کار تا آخر وقت امروز با مقررات تجسم نگار سفارش خود را ثبت نموده اید و یک کد رهگیری دریافت می نمایید . که لازم است این کد را تا دریافت کار نزد خود داشته باشید.

در صورتیکه پنل شما قبلا شارژ مالی شده باشد (بصورت آنلاین یا کارت به کارت یا حواله بانکی و .. ) سفارش به پروسه چاپ ارسال می گردد . اما زمانیکه پنل شما شارژ مالی نداشته باشد یا از میزان مورد نیاز برای ارسال به چاپ سفارشات کمتر باشد . سفارشات در قسمت پرداخت نشده بصورت موقت برای یکروز نگهداری می شود و نهایتا حذف می گردد .( لطفا اگر پنل خود را شارژ نمودید سفارش خود را پرداخت از اعتبار نمایید . )