چگونه ثبت سفارش کنیم ؟

چگونه ثبت سفارش کنیم ؟

برای ثبت سفارش در چاپ تجسم نگار ابتدا باید پنل عضویت داشته باشید که این پنل با ثبت ایمیل و شماره موبایل برای شما فعال می شود. در نظر داشته باشید همکاران برای تکمیل اطلاعات نیاز به تماس با شرکت دارند .( به ایمیل و موبایل درج شده در پنل کاربری کلیه فعالیت های شما اعم از ثبت سفارش ، آماده سازی ، ارسال ، غیر قابل چاپ شدن و …شما ارسال می گردد.)
جهت ثبت سفارش در سایت تجسم نگار ابتدا به لینک زیر مراجعه نموده

ورود برای ثبت سفارش

ایمیل و رمز عبور خود که در زمان عضویت ثبت نموده اید را وارد نمایید و وارد پنل کاربری سفارشات خود می شوید .(در صورت فراموشی رمز عبور با کلیک بر نوشته فراموشی رمز عبور ، رمز به موبایل شما ارسال می گردد.)

صفحه اصلی پنل تجسم نگار به شکل زیر می باشد:

صفحه اصلی (میزکارپنل کاربری)

پنل شامل یک نوار سرمه ای رنگ کناری و یک میزکار می باشد . در میزکار شما برای دسترسی سریع به برخی آیکونهای مورد نیاز دسترسی دارید.

 آپلود و ارسال فایل برای سفارشات چاپی :

این منو به شما این امکان را می دهد تا به هر تعداد که تمایل دارین فایل سفارشات خود را ابتدا آپلود نمایید.

روش آپلود فایل : دکمه انتخاب فایل را کلیک نموده و به انتخاب فایل از سیستم خود (در محل ذخیره سازی شده) اقدام نموده ، و سپس آپلود فایل که با توجه به حجم سفارش شما و سرعت اینترنت زمان بر خواهد بود ، سفارشات شما پس از آپلود به جدول زیرین اضافه می گردد ، در نظر داشته باشید سفارشات در جدول قابل حذف می باشد ، همچنین توجه داشته باشید برای آپلود و ارسال فایل چاپی dpi300 پیکسل در اینچ بصورت CMYK و سایزکارمطابق با درخواست شما صحیح باشد .

آپلود سفارشات چاپی

ثبت سفارش:
این دکمه به شما این امکان را می دهد از فایل های آپلود شده در پنلتان برای یکبار سفارش استفاده نمایید . بدین معنا که هر فایل فقط برای یک سفارش قابل استفاده هست .
نوع سفارش : برای ثبت سفارش ابتدا نوع سفارش مورد نظر خود را انتخاب می نمایید (مثلا کارت ویزیت ، کارت ویزیت چهارگوشه گرد، محصولات زبرا ، سربرگ ، تراکت ، فاکتور ، ساک دستی ، کاتالوگ ، بروشور ، پاکت ، خودکار و ….)
جنس سفارش: سپس جنس سفارش را انتخاب می نمایید (مثلا براق یکرو یا دورو ، پاکت ملخی تحریر ۱۰۰۰تایی و …)
نام سفارش : لطفا بارزترین نام روی سفارش یا کارت ویزیت خود را به عنوان نام سفارش در نظر بگیرید
تصویر رو: انتخاب از فایل های آپلود شده قبلی
تصویر پشت: انتخاب از فایل های آپلود شده قبلی
تعداد سفارش: حداقل تعداد ۱ سری بصورت دفالت تعریف شده است برای انتخاب تعداد بیشتر باید موارد انتخاب شود
خدمات گوشه گرد: شامل خدمات چهارگوشه گرد ، رایتیکس (گوشه گردی ازروی کارت سمت راست بالا و سمت چپ پایین) ، لفتیکس (گوشه گرد از روی کارت سمت چپ بالا و سمت راست پایین)
در حالت پیش فرض سایت انتخاب چهارگوشه تیز بصورت دفالت می باشد . لطفا توجه نمایید احتیاط برش برای سفارشات چهار گوشه تیر ۳ میلی متر و برای ۴ گوشه گرد ، رایتیکس و لفتیکس ۵-۶ میلی متر می باشد.

انتخاب سفارش و خدمات

خدمات طلاکوب: شامل یکرو طلاکوب یا نقره کوب تا سایز ویزیت ، دورو طلاکوب یا نقره کوب متفاوت تا سایز ویزیت
در خصوص خدمات نقره کوب یا طلاکوب ، فایل ارسالی شما باید با dpi600 و بصورت تکرنگ مشکی بصورت جداگانه ارسال گردد . در سایت تجسم نگار خدمات چاپ به حالت پیش فرض بدون خدمات می باشد و درصورت نیاز شما باید مورد درخواستی را انتخاب نمایید .
خدمات قالب زنی: قالب خاص موجود (برای مواردی که شمااز قالب های طراحی شده و موجود در چاپ تجسم نگار استفاده می نمایید) ، ساخت قالب در سایزهای مختلف و خط تا تا سایز A4
زمان تحویل: این قسمت بصورت دفالت پر می شود و ماکزیمم زمان مورد نظر در نظر گرفته شده است .
سایز: بصورت دفالت تعریف شده است که برای ویزیت های معمولی در سایز استاندارد ۴٫۷*۸٫۲ می باشد
سایزاختیاری(cm): این قسمت برای وارد کردن اندازه دلخواه توسط شما می باشد که به شما این اختیار را می دهد تا سایز دلخواه برای سفارش خود را درج نمایید
کد تخفیف: در مواردی که به شما اعلام شود می توانید در این قسمت ثبت و از آن کد استفاده نمایید
توضیحات: برای مواردی که در خصوص سفارش خود نیاز به توضیحات بیشتر برای بخش چاپ ، داشته باشید
زدن تیک تمامی شرایط و مقررات و توضیحات ثبت سفارش را خوانده و قبول دارم
دکمه محاسبه قیمت را می زنیم و در صفحه جدید پیش فاکتور برای شما نمایش داده می شود .
در صورتیکه شما پنل خود را قبلا افزایش اعتبار داده باشید دکمه ثبت سفارش (کسر از اعتبار موجود) برای شما فعال می باشد و می توانید از آن استفاده کنید و یا ثبت سفارش (پرداخت نشده ) که شما می توانید پس از ثبت نسبت به افزایش اعتبار پنل خود اقدام نمایید .

پیش فاکتور فروش ، ثبت سفارش پرداخت نشده یا ثبت سفارش با کسر از اعتبار

توجه داشته باشید شما با ثبت موقت کار تا آخر وقت امروز با مقررات تجسم نگار سفارش خود را ثبت نموده اید و یک کد رهگیری دریافت می نمایید . که لازم است این کد را تا دریافت کار نزد خود داشته باشید.
در صورتیکه پنل شما قبلا شارژ مالی شده باشد (بصورت آنلاین یا کارت به کارت یا حواله بانکی و .. ) سفارش به پروسه چاپ ارسال می گردد . اما زمانیکه پنل شما شارژ مالی نداشته باشد یا از میزان مورد نیاز برای ارسال به چاپ سفارشات کمتر باشد . سفارشات در قسمت پرداخت نشده بصورت موقت برای یکروز نگهداری می شود و نهایتا حذف می گردد .( لطفا اگر پنل خود را شارژ نمودید سفارش خود را پرداخت از اعتبار نمایید . )

افزایش اعتبار با واریزآنلاین: پس از ثبت سفارش یا سفارشات ، شما می توانید تمام سفارشات را بصورت یکجا از طریق افزایش اعتبار آنلاین بصورت آنلاین پرداخت نمایید .

افزایش اعتبار با حواله بانکی: این منو به شما کمک می کند در صورتیکه امکان واریز آنلاین سفارشات را ندارید ، سفارشات خود را بصورت کارت به کارت ، حواله بانکی و …. پرداخت و اطلاعات مربوط به پرداخت را درج و نهایتا پس از بررسی توسط امور مالی تجسم نگار تایید شده و کار شما در پروسه ی چاپ قرار می گیرد.

ویدیو آموزشی ثبت آنلاین سفارش در پنل چاپ تجسم نگار