کارت ویزیت ارزان

چاپ کارت ویزیت ارزان و فوری

 

امروزه با آنلاین کردن اکثر مشاغل ، چاپخانه ها نیز پا به عرصه آنلاین شدن گذاشته اند. مشتریان برای انجام سفارشات  دنبال چاپخانه ها هستند . یک چاپخانه آنلاین برای ثبت سفارش چاپ شریع و با کیفیت ، ……… با قیمت مناسب .

یکی از محصولات پرفروش و پرتقاضای چاپخانه ها کارت ویزیت هست و اکثراً مشتریان دنبال چاپ کارت ویزیت ارزان و یا چاپ کارت ویزیت فوری هستند. اما آیا تمام کارت ویزیت ها در چاپخانه روند مشترکی را طی می کنند و کیفیت آن یکسان است ؟

لطفا قبل از ثبت سفارش کارت ویزیت ارزان و یا کارت ویزیت فوری موارد زیر را مطالعه نمایید:

  • کارت ویزیت ارزان انتخاب نکنیم!

اگر شما دنبال چاپ کارت ویزیت در یک جنس خاص هستید مثلا کارت ویزیت لمینت براق ولی با چندین قیمت در سایت ها مواجه شدید به تفاوت های کارت ویزیت ها بسیار دقت کنید .

 

  • تفاوت کارت ویزیت از نظر جنس های مصرفی .

برای تولید کارت ویزیت از متریال های کاغذ و مقوا و انواع روکش استفاده می شود اما کیفیت متریال های موجود در بازار متفاوت هستند.

مقوای مورد استفاده در تولید کارت ویزیت باید کیفیت لازم را دارا باشد و هر مقوایی برای چاپ کارت ویزیت مناسب نمی باشد .

دقت کنید گرماژ استاندار برای تولید کارت ویزیت مقوای ۳۰۰ گرم گلاسه مات که در کشور کره تولید می شود و معروف ترین مارک آن مقوای هانسل می باشد.

درچاپ کارت ویزیت ارزان که در برخی چاپخانه ها معمول است از مقواهای ۳۰۰ گرم چینی و یا حتی از گرماژ پایین تر استفاده می شد ، تجسم نگار که اولین چاپخانه آنلاین شده در ایران می باشد جزء معدود چاپخانه های ایران هست که از بهترین و مرغوب ترین مقواهای موجود در بازار برای تولید کارت ویزیت استفاده می کند.

  • تفاوت کارت ویزیت از نظر برش و بسته بندی

در برخی از چاپخانه ها برای چاپ کارت ویزیت ارزان و یا چاپ کارت ویزیت فوری از ماشین آلات فرسوده قدیمی برای برش و بسته بندی کارت ویزیت استفاده می شود .

دقت نمایید کیفیت برش و بسته بندی بسیار در چاپ کارت ویزیت حائز اهمیت است . اگر کارت ویزیت چاپ شده بسته بندی مناسب نداشته باشد ، هم موقع استفاده و هم در حمل و نقل ارسال از بین خواهد رفت . بهترین نوع بسته بندی ابداعی چاپ تجسم نگار استفاده از بسته بندی های چندلایه ای شرینک ، کارتن ، شرینک هست که مقتضی محصول تمیز و زیبا دست مشتری خواهد رسید.

مطمئناً در چاپ کارت ویزیت ارزان امکان استفاده از چنین بسته بندی هایی نخواهد بود.

کارت ویزیت ارزان
کارت ویزیت ارزان
کارت ویزیت ارزان
کارت ویزیت ارزان
کارت ویزیت ارزان
کارت ویزیت ارزان