چاپ کاتالوگ ارزان

چاپ کاتالوگ تجسم نگار

چاپ کاتالوگ

کاتالوگ خود را کجا چاپ کنیم ؟

راهنمای کامل مشتری

 

احتمالا کاتالوگ خودتان را طراحی کرده اید و دنبال یک چاپخانه آنلاین برای چاپ کاتالوگ هستید و یا دنیال یک چاپخانه آنلاین با امکانات طراحی هستید . که خدمات چاپ کاتالوگ ارزان  یا چاپ کاتالوگ دیجیتال را برای شما انجام دهند

لطفا قبل از انتخاب یک چاپخانه برای چاپ کاتالوگ  موارد زیر را مطالعه  نمایید . ما کمک خواهیم کرد که شما بهترین چاپخانه را برای سفارش خودتان پیدا کنید .

هر چند قیمت کاتالوگ یکی از ایتم های مهم میباشد ولی کیفیت چاپ کاتالوگ قطعا مهم و حائز اهمیت است .

 

  • جنس های مناسب برای چاپ کاتالوگ 

شاید شما شناخت کافی از انواع مقواها و کاغذها نداشته باشید ولی نگران نباشید . شما میتوانید چاپ کاتالوگ ارزان  ولی با کیفیت مناسب داشته باشید.

مقوای موجود در بازار  از نظر کشور های تولید کننده اکثرا  چینی و یا کره ای هستند .  مقواهای کره ای دارای مرغوبیت بالایی بوده کیفیت چاپ خوبی خواهند داشت . پس بهتر است با اندکی تفاوت در قیمت  از مقوای کره ای برای چاپ کاتالوگ استفاده شود .

علاوه بر کشور تولید کننده  مقوا ها در دو جنس براق و مات در بازار موجود می باشند .بستگی به سلیقه و طرح مورد نظر میتونید  براق  یا مات را انتخاب کنید . هر چند احتمالا نیاز داشته باشید چاپ کاتالوگ با سلفون انجام شود .

 

انواع کاغذ و مقوای مصرفی در چاپ

معرفی کاغذ چاپ و تحریر
آن چه در ایران به نام کاغذ تحریر شناخته می شود در طبقه بندی بین المللی کاغذها کاغذ تحریر و چاپ writing and printing paper  نامیده می شود و انواع مختلف دارد. این کاغذ به دو صورت پوشش دار یا اندوده شده (Coated) و بدون پوشش یا اندود نشده (Uncoated) عرضه می شود. آنچه در ایران کاغذ تحریر نامیده می شود معمولا بدون پوشش است و به گونه ای است که می توان با جوهر روی هر دو طرف آن نوشت بدون این که مرکب به سمت دیگر کاغذ نفوذ کرده و یا نشت کند.

انواع سایز و گرماژ چاپ و تحریر:

این نوع کاغذ در سایزهای ۱۰۰*۷۰،  ۹۰*۶۰ و گراماژهای ۵۰ ،۵۵، ۶۰، ۶۵، ۷۰، ۷۵، ۸۰، ۱۰۰، ۱۲۰ GSM ارائه می شود.

 

نمونه ای از مقوا برای چاپ کاتالوگ
نمونه ای از مقوا برای چاپ کاتالوگ
  • چه نوع چاپی برای چاپ کاتالوگ مناسب هست ؟

اگر دنبال چاپ کاتالوگ تهران  و یا چاپ کاتالوگ در اصفهان هستید و این صفحه را پیدا کردید و یا اگر دنیال چاپ کاتالوگ مشهد  یا چاپ کاتالوگ در تبریز هستید  فرقی نمیکند از هر کجای ایران هستید .

امروزه چاپخانه های آنلاین در خدمت شما هستند . و چاپ کاتالوگ را آنلاین سفارش گیری و انجام میدهند .

و اما چه نوع چاپی ؟     چاپ دیجیتال یا افست ؟   اگر اطلاعاتی از این نوع چاپ ها ندارید به بخش مقالات چاپ آنلاین تجسم نگار مراجعه کنید .

توضیح کلی اینکه   چاپ دیجیتیال  سریع  و برای تیراژ پایین مناسب هست . اگر چاپ کاتالوگ فوری مد نظر شما هست و تعداد کمتری لازم دارین  بهترین گزینه چاپ کاتالوگ دیجیتال هست . چاپ افست اندکی زمانبر  با کیفیت بالاتر  البته بستگی به امکانات چاپخانه ارد  برخی از چاپخانه  چاپ کاتالوگ ارزان را با ماشین آلات قدیمی انجام میدهند .  ولی در نهایت قیمت چاپ کاتالوگ با چاپ افست پایین تر می باشد .

چاپ افست
چاپ افست
چاپ دیجیتال
چاپ دیجیتال

چاپ آنلاین تجسم نگار انواع کاتالوگ را با روش های مختلف و در سریع ترین زمان تحویل می نمایدو

دقت داشته باشید در شهرهای کوچک  برای چاپ کاتالوگ  با قیمت پایین  اضطلاحا چاپ کاتالوگ ارزان  از دستگاههای تکرنگ  افست استفاده می نمایند که  دقت و کیفیت کافی برای این نوع محصول را ندارند .

 

  • قیمت چاپ کاتالوگ

موارد مختلفی در قیمت چاپ کاتالوگ تاثیر دارند . کیفیت روکش   کیفیت برش و صحافی  و کیفیت تولید , چاپ و بسته بندی . اگر هدف شما داشتن کاتالوگ با کیفیت عتای هست  حتما پیگیر مراحل و مواد مصرفی باشید . برای محاسبه قیمت کاتالوگ میتونید با بخش استعلام تجسم نگار تلفنی  یا آنلاین صحبت نمایید .

  • طراحی کاتالوگ برای چاپ

یکی از مواردی که تاثیر بسیار زیادی بر روی کیفیت چاپ کاتالوگ دارد  . طراحی کاتالوگ برای چاپ می باشد .

رعایت اصول طراحی برای چاپ  بسیار مهم هست . احتیاط های برش  و صحافی و کد رنگ های انتخابی و مدرنگ ها بسیار مهم هستند .

اگر طراحی کاتالوگ را خودتان انجام میدهید  و آشنایی با انواع و تکنیک های چاپ ندارید حتما با یک کارشناس چاپ هماهنگ باشید . البته میتونید طراحی کاتالوگ خودتان را به طراح های حرفه ای بسپارید که قطعا در کیفیت محصول نهایی تاثیر زیادی خواهد داشت .

 

  • اندازه های کاتالوگ

معمولا  سایز استاندارد برای کاتالوگ A4 گفته میشود ولی  امکان تولید کاتالوگ  با هر سایزی نقدور هست .

 

مشاهده قیمت های طراحی کاتالوگ 

مشاهده قیمت چاپ کاتالوگ 

 

نویسنده : واحد تحقیقات چاپ آنلاین تجسم نگار

ناظرچاپ کیست

reklamco.com

چاپ کاتالوگ تجسم نگار
چاپ کاتالوگ تجسم نگار