تعرفه خدمات جانبی چاپ سررسید ۱۴۰۰

تعرفه سررسید

سررسید اختصاصی چیست:

هر سررسیدی که به صورت کامل مطابق با ویژگی ها و مشخصات مورد نظر شخص سفارش دهنده طراحی و چاپ گردد را سررسید اختصاصی می گویند. سررسید می تواند بنا به تیراژی که مورد سفارش قرار می گیرد، تغییراتی را شامل شود. این سفارش شامل قطع سررسید، جلد آن، اضافه شدن لت گلاسه، چاپ لوگو در داخله یا روی پلاک، آستر بدرقه و روبان می شود.

لت گلاسه اختصاصی چیست:

برای شخصی سازی سالنامه سفارشی خود می توانید می تواند لت گلاسه را به سررسید خود اضافه کنید. این روش که طرفداران بسیار زیادی دارد، باعث شده تا بتوانید به راحتی هر لوگو یا شعار و طرحی را برروی آن چاپ کرده و به مخاطب نمایش دهید. برای انجام لت گلاسه در واحد سالنامه برگ از صحافی تمام اتوماتیک استفاده می شود و از این رو کیفیت کار بسیار بالا بوده؛ همچنین لت ها باید یا در صفحات ابتدایی یا انتهایی سررسید قرار بگیرند.

چاپ ترام اختصاصی:

ترام یا به عبارت دیگر، درج لوگو یا شعار تبلیغاتی شما می تواند در تمام صفحات سررسید به چاپ برسد. به این ترتیب در تمامی صفحات سررسید، لوگوی شما نمایش داده خواهد شد و توجه مخاطب را به خود جلب خواهد کرد. به جهت مقرون به صرفه شدن این خدمات، از چاپ تک رنگ و یا دو رنگ استفاده می شود؛ اما در صورت لزوم، چاپ ترام نیز می تواند ۴ رنگ باشد.

تعرفه خدمات جانبی چاپ سررسید اختصاصی ۱۴۰۰ 

حتی برای یک جلد سررسید(بدون محدودیت تعداد)

مناسب ترین قیمت تقویم و سررسید ۱۴۰۰  را از ما بخواهید

   تماس فوری : ۰۳۱-۳۶۳۰۱۲۰۱