قیمت چاپ سربرگ

چاپ سربرگ

سربرگ چیست و چه کاربرد هایی دارد؟

سربرگ ها یا letter head  برگه ای است که  برای نگارش نامه های رسمی و مکاتبات مورد استفاده قرار گرفته و شخص حقیقی و یا حقوقی با نوشتن متن مورد نظر بر روی سربرگ خاص خود ضمن هویت بخشی بصری به مکاتبات به گونه ای اعتبار و اصالت متن را نیز به خواننده آن منتقل میکند. بنابراین میتوان گفت که تمام اشخاص حقوقی واجد شرایط مانند پزشکان، مهندسان و… شایسته است برای تهیه سربرگ به عنوان ابزاری ضروری اقدام کنند.

از آنجا که سربرگ دارای نشان رسمی مؤسسه یا شرکت را دارد جزو اوراق رسمی و مهم به حساب می آید و باید در حفظ و نگهداری آن کوشا باشید که به دست سو استفاده گران نیفتد.

دارنده سربرگ می تواند از آن برای مصارف گوناگون اعم از متن های رسمی همچون مکاتبات اداری،صدور پیش فاکتور و یا برای درج قراردادها استفاده شود.

تاریخچه:

حدود ۳۰ سال پیش گروهی از متخصصین توانمند در عرصه چاپ، جلساتی رابرگذارکردند و به تباذل فنون و اطلاعات پرداختند و بر اساس نتایج برگرفته شده از این گرد همایی سربرگ به عنوان یک محصول چاپی به وجود آمده و رشد کرد.

باب میچل، مارک ارتیس، جان فرایزر، مایک رالی، نوبل ممبر، ارل وهیل و ریک فلورس هفت نفر از هنرمندانی هستند که از استقبال کننده های اصلی سربرگ به شمار می رفتند. این افراد در مسابقه سالیانه تایمز شرکت کردند و منجر به مطرح شدن سربرگ  در مجله تایمز شدند و از آنجایی که در هر زمینه ای پیشتاز و موفق بودند بقیه فعالان را نیز تحت تاثیر قرار دادند و اینگونه این محصول چاپی و جهت مکاتبات به وجود آمد.

مشخصه ها و ویژگی ها:

امروزه در هر اداره و شرکتی که مراجعه کنید سربرگ مخصوص به همان شرکت را مشاهده میکنید که یکی از ویژگی های منحصر به فرد یک مجموعه نیز داشتن آن است.

مشخصه های اصلی سربرگ عبارتند از:

لوگو، نام شرکت، زمینه فعالیت، تاریخ، شماره پیوست و آدرس که این مشخصه ها در تمام سربرگ ها به چشم می خورد

جنس و ابعاد سربرگ:

ابعاد سربرگ در ۲ قطعه A4 و A5 چاپ میگردد و اوراق مشابه در ابعاد کوچکتر مانند B6 و A6 به صورت چسب شده اغلب به عنوان یادداشت مورد استفاده قرار میگیرد و میتواند بعضا بعنوان یادداشت تبلیغاتی در اختیار عموم مردم قرار گیرد.باتوجه به محدودیت های چاپ، منظور از A4 و A5 ابعاد استاندار آن است.نکته قابل توجه این است که در برگه های یادداشت حتما کلمه یادداشت قید شود و پارامترهای تاریخ و شماره و پیوست حذف گردد معمولا برای چاپ آن از کاغذهای ۸۰ گرمی استفاده می شود ولی برای کیفیت بهتر میتوان از کاغذهای ۱۰۰گرمی،کاغذ کتان ویا کاغذ گلاسه استفاده کرد که هرکدام روش چاپ مخصوص خود را دارد.

چاپ سربرگ:

سربرگ را می توان به صورت سیاه و سفید و رنگی چاپ نمود لیکن بهتر است از چاپ رنگی بهره گرفت. پیشنهاد ما به شما استفاده از رنگ های تیره مثل مشکی و سورمه ای و سبز تیره در طراحی آن می باشد. در سربرگ  به هیچ عنوان از ترام و یا طیف رنگ استفاده نکنید چون درصورت کپی گرفتن از آن و یا ارسال با فکس باعث عدم خوانایی متن می شود. سربرگ را می توان با پرینتر های معمولی چاپ کرد اما چاپ پاکت نامه و پوستر و…. کمی دشوار تر است.

طراحی سربرگ:

در طراحی سربرگ باید از حداقل عناصر بصری و گرافیکی ممکن بهره گرفت تا مکاتبات موجود در آن تحت الشعاع حواشی و رنگ و لعاب آن قرار نگیرد در طراحی آن به هیچ عنوان از کادر در حاشیه استفاده نکنید چرا که ممکن است طرح جالبی که در مانیتور نشان داده می شود هنگام چاپ از زیبایی بکاهد.

محل قرار گیری مشخصه های سربرگ  به اینگونه است که معمولا آرم و عنوان بالای آن قرار میگیرد و شماره و پیوست و تاریخ بالا سمت چپ قرار می گیرد و آدرس نیز در پایین جای دارد.

قیمت چاپ انواع سربرگ

لیست قیمت چاپ سربرگ مشتریان

تاریخ آخرین بروزرسانی قیمت ها:پنجم تیرماه۱۴۰۱

خدمات قیمت به تومان مدت زمان تحویل توضیحات
چاپ سربرگ A4 تحریر ۶۸۰۰۰۰ ۱۰-۱۵ روزکاری  تحریر۸۰ گرم اندونزی
چاپ سربرگ A5 تحریر ۳۸۵۰۰۰ ۱۰-۱۵ روزکاری   تحریر۸۰ گرم اندونزی
چاپ سربرگ B4 تحریر ۷۵۰۰۰۰ ۱۰-۱۵ روزکاری تحریر۸۰ گرم اندونزی
چاپ سربرگ B5 تحریر ۴۵۰۰۰۰ ۱۰-۱۵ روزکاری تحریر۸۰ گرم اندونزی
چاپ سربرگ A4 تحریر – ۱۰۰۰ برگ ۹۵۰۰۰۰ تحویل فوری تحریر۱۰۰گرم اندونزی
چاپ سربرگ A4 تحریر – ۲۰۰۰ برگ ۱۳۰۰۰۰۰ تحویل فوری تحریر۱۰۰گرم اندونزی
سربرگ تحریر ۸۰ – تکرنگ A5 – هزاربرگ ۳۶۰۰۰۰ تحویل فوری   تحریر۸۰ گرم اندونزی
سربرگ تحریر ۸۰ –  تکرنگ A5 – دوهزاربرگ ۵۰۵۰۰۰ تحویل فوری   تحریر۸۰ گرم اندونزی
سربرگ تحریر ۸۰ –  تکرنگ A5 – چهارهزاربرگ ۸۹۰۰۰۰ تحویل فوری  تحریر۸۰ گرم اندونزی
سربرگ تحریر ۸۰ –  تکرنگ A4 – هزاربرگ ۵۱۵۰۰۰ تحویل فوری   تحریر۸۰ گرم اندونزی
سربرگ تحریر ۸۰ –  تکرنگ A4 -دوهزاربرگ ۸۳۰۰۰۰ تحویل فوری   تحریر۸۰ گرم اندونزی
سربرگ تحریر ۸۰ –  تکرنگ A3 – هزاربرگ ۸۰۰۰۰۰ تحویل فوری   تحریر۸۰ گرم اندونزی
سربرگ تحریر ۸۰ –  دورنگ A5 – هزاربرگ ۵۲۵۰۰۰ تحویل فوری   تحریر۸۰ گرم اندونزی
سربرگ تحریر ۸۰ –  دورنگ A5 -دو هزاربرگ ۶۵۰۰۰۰ تحویل فوری   تحریر۸۰ گرم اندونزی
سربرگ تحریر ۸۰ – دورنگ A5 -چهار هزاربرگ ۹۵۰۰۰۰ تحویل فوری   تحریر۸۰ گرم اندونزی
سربرگ تحریر ۸۰ –  دورنگ A4 – هزاربرگ ۶۵۰۰۰۰ تحویل فوری   تحریر۸۰ گرم اندونزی
سربرگ تحریر ۸۰ –  دورنگ A4 – دوهزاربرگ ۹۰۰۰۰۰ تحویل فوری   تحریر۸۰ گرم اندونزی
سربرگ تحریر ۸۰ –  دورنگ A3 – هزاربرگ ۹۰۰۰۰۰ تحویل فوری   تحریر۸۰ گرم اندونزی
سربرگ تحریر ۸۰ –  A6 – دوهزاربرگ ۴۱۸۰۰۰ ۱۰-۱۵ روزکاری  تحریر۸۰ گرم اندونزی

شماره تماس:۰۳۱۳۶۳۰۱۲۰۱

شماره واتساپ بخش سفارشات: ۰۹۱۹۹۷۲۷۱۴۲